ESPEEDER Ücretsiz-nakliye 0.75 '' Metalik Isı Kalkanı Termal Kol Yalıtımlı Tel Hortum Kapak Shroud
  • Yeni Kız

ESPEEDER Ücretsiz-nakliye 0.75 &39;&39; Metalik Isı Kalkanı Termal Kol Yalıtımlı Tel Hortum Kapak Shroud

₺ 9.12

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-32.90/piece-30.60/piece ESPEEDER 0.75 ' ' Metalik Isı Kalkanı Termal Kol Yalıtımlı Tel Hortum Kapak Shroud Ücretsiz-nakliye isı Shroud yüksek sıcaklık anma cam elyaf kumaş yapılır ile bir aluminize dış bakan. Isı Kılıf ama ekledi kolaylık olarak aynı açık kenarları boyunca kanca & döngü kapatma tasarımı. çıkarmadan gerek kalmadan bir ucunu bağlı teller, kablolar ve hortumlar, basitçe wrap Isı Shroud koruma ve yakın ne olursa olsun ihtiyaçları etrafında kenarları.
uygun kanca & döngü tasarlanmış kenarları
500 °F doğrudan sürekli dayanıklıdır/2000 °F radyant ısı
hiçbir teller ve hortumları kaldırmak gerekir
kolayca trimed için uzunluk
birden uzunlukları ve çapları mevcuttur için fit : kablolama, yakıt hatları, fren hatları, alımı tüpler, boruları, buji teller, pil kabloları, A/C hortumlar, ve daha.
Orta Isı için puan :
kullanım için tavsiye edilmez veya karşı başlıkları, egzoz boruları veya son derece sıcak yüzeyler (Velcro raptiye yaklaşık 325 F° erime noktası) underhood alanı yaklaşık % 90% kullanılabilir yüklü olduğunda.
en iyi sonuçlar için yapışkan mühür ile her ucunda kolları folyo bant, küçültmek tüp veya paslanmaz çelik kablo bağları. kollu iletken temas her zaman o gelebilir yalıtınız elektrik terminalleri ile hortumlar. uygun bir uyum sağlamak için, virajlı için ekstra bir oda izin (örneğin : bir 90 ° viraj içinde bir 3/4 " tüp 3/4 sığmaz " I. D. kollu, bu durumda ihtiyacınız 1 " KIMLIK veya daha yüksek)
* hiçbir kurulum Aracı & Hiçbir talimat dahildir, profesyonel Kurulum Tavsiye edilir *
TÜM öğeleri Yepyeni liste aksi belirtilmedikçe. biz satmak DIY (Do It Yourself) Öğeleri ile bir kaç istisnalar. nasıl yüklemek için size öğretim yılında biz hiçbir sorumluluk almak. profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.

Marka Adı:
ESPEEDER
Model Numarası:
TS00457S2.0
malzeme:
Glass Fibre
Color:
Silver
Weihgt:
105g
Car Make:
Universal
Length:
3 Feet
Diameter:
2cm / 0.75in
Fit:
Insulated Wire Hose Cover