S/M/L düz İpucu naylon + plastik suluboya fırçası kalem Set sanat İşaretleyiciler su tankı hat çizim boyama kalem acemi hediye
  • Yeni Kız

S/M/L düz İpucu naylon + plastik suluboya fırçası kalem Set sanat İşaretleyiciler su tankı hat çizim boyama kalem acemi hediye

₺ 1.96
₺ 3.56

Ödenebilirlik
Sipariş verilebilir

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

S/M/L düz İpucu naylon + plastik suluboya fırçası kalem Set sanat İşaretleyiciler su tankı hat çizim boyama kalem acemi hediye Özellikleri100% marka yeni!Bu taşınabilir kompakt dolma kalem, yumuşak fırça kalem. Dayanıklı naylon fırça, bu kalemler var naylon fırça İpuçları hangi yumuşak ve dayanıklı, bu ince oluşturmak için olanak sağlar, orta ve cesur vuruş ile birlikte şık tutarlı hatları. Geliştirilmiş tasarım olacak mağaza daha su kök, ve daha rahat tutun.
Kolay kontrol mürekkep veya su akış ile sadece bir sıkmak varil.Blend ile su veya mürekkep eklemek varil için hızlı, kolay ve eğlenceli boyama. 3 farklı İpucu boyutları : Bold/orta/ince Hassas tepki verir hassas çizgiler veya havuzlar için renkler.Kolay temiz, bu fırça kalemler kolay temiz, sadece yıkama sonra su altında kullanılan.Çok yönlü fırça kalemler, pompa suluboya veya mürekkep oluşturmak için güzel resimler veya hat, büyük için katı renkler veya toz pigment. ÖzelliklerMalzeme : naylon + plastikDeisgn : düz fırçaRenk : şeffafBoyutuToplam uzunluğuFırça kafa genişliğiL180mm10mmM180mm7mmS180mm4mm Nasıl kullanmak içinSu enjeksiyon : elves kaldırmak, yeterli su ile damlalık doldurun.Nem ayarı : başlangıçta, sıkmak kalem ucu kullanmadan önce, bu atık ve bir kağıt havlu ile silin, su içeriği ayarlamak.
Boyama yöntemi : boya ile doğrudan yeterli nem ve lekeli korumak ve başladı boyama.
Nasıl : eğer rengini değiştirmek gerekiyorsa, bir kağıt havlu ile elves silin, sen temizle out renk ve daha sonra leke başka.
Korumak için nasıl : kullanılmadığı zaman, temiz su kadar, yıkama temiz su ile fırça, kapağı kapatın.
Ipuçları : değil önerdi açılış kök ve doğrudan su veya mürekkep doldurun.  DikkatFırça kapak iki renk vardır, şeffaf veya yeşil, biz rastgele onları göndereceğiz, anlamak lütfen.  Paketi dahil 1/3 Pilot su fırça kalem (s)

renk:
large size L, medium size M, small size S, 3 sizes 3pcs
Saç Malzeme:
Naylon
Kolu Malzeme:
Plastik
Hair Material:
Nylon + Plastic
Deisgn:
Flat brush
Color:
Clear
Keywords 1:
watercolour paint pen
Keywords 2:
water color brush pen paint
Keywords 3:
watercolour pencils